باشگاه فناوری نانو صنعت نفت

OIL INDUSTRY NANOTECHNOLOGY CLUB

(OINC)

معرفی باشگاه

همایش ملی کاربردهای فناوری نانو در صنایع بالادستی نفت و گاز، با هدف ایجاد بستر مناسب برای تبادل نظر، همفکری و هم اندیشی برای ترویج و توسعه فناوری نانو در صنایع بالادستی نفت و گاز، اقدام به تشکیل باشگاه فناوری نانو صنعت نفت نموده است.

باشگاه فناوری نانو صنعت نفت، تشکلی است برای تعامل، تبادل اطلاعات و تجربیات، همفکری و هم اندیشی پیرامون ترویج و توسعه فناوری نانو در صنعت نفت است.

تمامی فعالان حوزه صنعت نفت از قبیل دانشجویان، اساتید، پژوهشگران، کارکنان و مدیران و تمامی علاقمندان به توسعه فناوری نانو در این صنعت، می توانند به عضویت این باشگاه درآیند.

این گردهمایی علاوه بر ارائه فرصت همفکری و گفتگو، امکان بحث و بررسی مسائل و مشکلات مختلف صنعت نفت و ارائه راهکارهای فناورانه و نوآورانه مبتنی بر فناوری نانو را فراهم می آورد و فرصتی برای تبادل فناوری نانو در این صنعت نیز فراهم می آورد.

گردهم آمدن متخصصان فناوری نانو فعال در صنعت نفت و گاز و مدیران مسئول، امکان استفاده مستقیم و مستمر مدیران و کارکنان از نظرات و اندیشه های متخصصان را نیز فراهم می آورد.

 

اهداف باشگاه

– بستر سازی جهت تبادل نظر و تجربیات فعالان، پژوهشگران و متخصصان صنعت نفت

-ترویج، توسعه و تبادل فناوری های نوین به ویژه فناوری نانو در صنعت نفت

– شناسایی، پرورش و تزریق اندیشه های نو و نظرات کارشناسی خلاقانه به سیستم مدیریتی وزارت نفت

– افزایش انگیزه و ارتقاء مهارت های کار گروهی متخصصان فناوری نانو فعال در صنعت نفت به منظور ایده پردازی و تصمیم سازی و ارائه راه حل های خلاقانه برای مسائل و چالش های موجود، بهبود فرایندها و پاسخ به اسناد راهبردی و الزامات قانونی در بخش های مختلف بالادستی، میان دستی و پایین دستی صنعت نفت

– شناسایی و ایجاد بانک اطلاعاتی نیروهای متخصص و متعهد فناوری نانو در صنعت نفت

-زمینه سازی بهره مندی مستقیم مدیران سطوح مختلف وزارت نفت از فعالان و متخصصان فناوری نانو در سراسر کشور

– مستند سازی و بهره مندی از دانش های کاربردی و تجربیات خبرگان و پیشکسوتان درون و بیرون از صنعت نفت

 

شیوه عضویت

افرادی که مایل به عضویت در باشگاه فناوری نانو صنعت نفت هستند می توانند از طریق تلگرام درخواست عضویت خود را به تلگرام همایش به شماره ۰۹۱۹۰۳۹۹۰۷۴ ارسال نمایند تا پس از تکمیل فرم عضویت و دریافت رزومه و تایید دبیرخانه به عضویت باشگاه و گروه تلگرام در آیند.